KARAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ortaöğretim Uyum Programına İlişkin Duyuru
MEB Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen Ortaöğretime Uyum Programı, 13-14-15 Eylül 2017 günlerinde yarım gün şeklinde öğrencilere okullarında uygulanacaktır.![Ortaöğretim Uyum Programına İlişkin Duyuru](/meb_iys_dosyalar/2017_09/11104245_06160057_BaYlYksYz-2.jpg)
9. sınıf öğrenci ve velilerinin okula ilişkin bilgilendirilmesi, uyumu kolaylaştıran becerilerin kazandırılması, akademik ve mesleki gelişimin desteklenmesi, koruyucu ve destekleyici eğitim ortamının oluşturulması amacıyla MEB Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen Ortaöğretime Uyum Programı, 13-14-15 Eylül 2017 günlerinde yarım gün şeklinde öğrencilere okullarında uygulanacaktır.
Öğrenci ve velilerimize saygıyla duyurulur.