Maaş Promosyon İhale Duyurusu
![Maaş Promosyon İhale Duyurusu](/www/images/mansetresim.png)
Müdürlüğümüz bünyesinde çalışan, Müdürlüğümüze bağlı merkez ilçede bulunan Karaman Anadolu Lisesi ve tüm temel eğitim okullarında görev yapan personelin maaş, ekders, yolluk vb. ödemelerine aracılık edecek bankanın belirlenmesi için 3 yıllığına maaş promosyon ihalesi yapılacaktır.
06/02/2018 tarihi saat:10.00’da İl Milli Eğitim Müdürü Makam Odasında yapılacak ihaleye katılmak isteyen isteklilerin ihale dokümanlarını Müdürlüğümüz Destek Hizmetleri Şubesinden (Satın Alma Bürosundan) temin edebilirler. İlgililere duyurulur.