KARAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kuntoğlu´nun 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı
İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü sebebiyle bir mesajı yayımladı.![Kuntoğlu´nun 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2018_04/19091940_MLE_6290.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Ülkemizin yarınlarının bugünden daha güzel olması için alın teri ile üreten, her alanda daha gelişmiş bir Türkiye için emek harcayan, birçok sektörde hizmet sunan işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlar, bu günün birlik, beraberlik ve dayanışma ikliminde hayırlara vesile olmasını temenni ederim.”