İl Müdürü Sultanoğlu´nun Bayram Mesajı
"Tüm eğitim camiamızın, veli ve öğrencilerimizin, teslimiyet ve sadakatin timsali Kurban Bayramını kutlar; bayramın sağlık, mutluluk ve huzur içinde geçmesini dilerim."![İl Müdürü Sultanoğlu´nun Bayram Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2016_09/k_09152603_kutlama2.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu Kurban Bayramı dolayısıyla bir bayram mesajı yayımladı. Mesajında İl Müdürü Sultanoğlu şu ifadelere yer verdi:
“Milletimizin iradesine hükmetme çabasıyla ülkemize yapılan saldırılar karşısında milletçe bütünleşmenin, yeni zaferlere vesile olduğunu bir kez daha gördük. İnsanımızın tek yürek olduğu bugünlerin ardından gelen bayramın; coşkusu, bereketi, yardımlaşma ve dayanışma duygularıyla birlik ve beraberliğimizi daha da kuvvetlendireceğine inanıyorum. Tüm eğitim camiamızın, veli ve öğrencilerimizin, teslimiyet ve sadakatin timsali Kurban Bayramını kutlar; bayramın sağlık, mutluluk ve huzur içinde geçmesini dilerim.”