KARAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Merkezi ve İlçelerdeki Tüm Okullar 26 Kasım 2014 Çarşamba Günü Tatil Edilmiştir.
Karaman´da etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkilediğinden, 26.11.2014 Çarşamba günü ilkokul, ortaokul ve liseler olmak üzere tüm il genelinde eğitime bir gün süreyle ara verilmiştir. Ancak; 26.11.2014 Çarşamba ve 27.11.2014 Perşembe günü Türkiye genelinde 8.sınıf öğrencilerine yönelik gerekleştirilecek olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sınavı daha önce ilan edilen bu tarihlerde yapılacaktır. Sınavların ertelenmesi söz konusu değildir.![İl Merkezi ve İlçelerdeki Tüm Okullar 26 Kasım 2014 Çarşamba Günü Tatil Edilmiştir.](/meb_iys_dosyalar/2014_11/k_25182136_2.jpg)