KARAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel MTSK Uygulama Sınav Sorumlusu Hizmetiçi Eğitimi Tamamlama Etkinliği

Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Uygulama Sınav Sorumlusu Hizmetiçi Eğitimi Tamamlama Etkinliği ders programı ve sınıf listeleri ekte yayınlanmıştır. Listeler ehliyet sınıfları ve isme göre alfabetik sıralama yapılarak hazırlanmıştır.
Özel MTSK Uygulama Sınav Sorumlusu Hizmetiçi Eğitimi Tamamlama Etkinliği

Dersler saat 18.00´da başlamak üzere İlimiz Karaman Lisesi ´nde başlayacak olup, 4´ er saatten 2 günde toplam 8 saat sürecektir. Uygulama eğitimleri, teorik eğitimler tamamlandıktan sonra hazırlanacak programa göre yapılacak olup, 2 saatlik "Araç Tanıma ve Kullanma" ve 2 saatlik "Sınav Uygulama Senaryoları" olmak üzere toplam 4 saatlik Araçla Uygulamalı Eğitim verilerek,  Ek-3 ve Ek-4 Uygulama Sınavı Değerlendirme Formları doğrultusunda sürücü adaylarına uygulanan sınavlar yapılacaktır.

 

            Yapılan sınav sonucunda başarılı olan katılımcılara "Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Uygulama Sınav Sorumlusu Hizmetiçi Eğitim Tamamlama Belgesi" verilecektir. Direksiyon eğitimi dersi sınavlarında bu belgeye sahip olanlara, sertifika sınıflarına uygun araçlarda sınav görevi verilecektir. Başarısız olan katılımcılar ise daha sonra planlanacak olan hizmetiçi eğitimlerde başarı sağlamaları halinde sınavlarda tekrar görev alabileceklerdir.

 

 

            Bir yıl içerisinde Yönetmeliğe göre hizmetiçi eğitim programına katılıp, başarılı olanlara görev verilecektir.

 

Ders Programı ve Sınıf Listelerini indirmek için tıklayınız...

Hamidiye Mah. Fevzi Paşa Cad. Kapı No18 KARAMAN - 0 (338) 280 70 00 // 0 (338) 280 70 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.