KARAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÖGEP Kapsamında DİKAB Öğretmenlerine Etkili İletişim Semineri

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından uygulamaya konulan ve din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenlerinin mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Yaşar Çıraklı ilimizdeki din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenlerine seminer verdi.
DÖGEP Kapsamında DİKAB Öğretmenlerine Etkili İletişim Semineri

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce yayımlanan “Öğretmenlik Mesleği Genel Yetenekleri” çerçevesinde din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenlerin mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı (DÖGEP) mayıs ayı eylem planı kapsamında Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Yaşar Çıraklı tarafından din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenlerine seminer verildi.

15 Temmuz Şehit Muhammet Yalçın Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda geniş katılımla gerçekleşen seminerde Yaşar Çıraklı, ilimizdeki din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenlerine Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerinde etkili iletişim becelerini, etkili ve lider öğretmenlik, sınıf yöntemi, sınıf yönetimini etkileyen öğretmen davranışlarına yönelik yeni stratejiler ve örnek uygulamalar konularında bilgiler verdi.

Yaşar Çıraklı seminerin son bölümünde öğretmenlerin sorularını yanıtladı.

 

03-05-201903-05-201903-05-201903-05-201903-05-2019

Hamidiye Mah. Fevzi Paşa Cad. Kapı No18 KARAMAN - 0 (338) 280 70 00 // 0 (338) 280 70 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.