KARAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZEL MTSK SINAV SORUMLUSU HİZMETİÇİ EĞİTİM ETKİNLİĞİ

Özel MTSK Uygulama Sınav Sorumlusu Hizmetiçi Eğitimi Tamamlama Etkinliği kapsamında,  İlimizde 8-23 Mart 2016 tarihleri arasında yapılan teorik eğitimlere katılan sınav sorumlusu personele yönelik olarak, 10-11-17-18 Aralık 2016 tarihlerinde 4’ er saatlik uygulamalı eğitimleri verilerek Ek-3 ve Ek-4 Uygulama Sınavı Değerlendirme Formları doğrultusunda sürücü adaylarına uygulanan sınavları yapılacaktır.

 

Uygulamalı eğitimler; İlimiz Nefise Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Kız Meslek) yanında bulunan özel sürücü kurslarının geri geri araç park yerlerinden başlayacak olup, eğitime katılacak olanlar eğitimlerinin başlayacağı saatlerde (Sabah olanlar saat 08:00-Öğleden sonra olanlar 13:00) geri geri araç park yerlerinde hazır olacaklardır.

 

Yapılan sınav sonucunda başarılı olan katılımcılara "Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Uygulama Sınav Sorumlusu Hizmetiçi Eğitim Tamamlama Belgesi" verilecektir. Direksiyon eğitimi dersi sınavlarında bu belgeye sahip olanlara, sertifika sınıflarına uygun araçlarda sınav görevi verilecektir. Başarısız olan katılımcılar ise daha sonra planlanacak olan hizmetiçi eğitimlerde başarı sağlamaları halinde sınavlarda tekrar görev alabileceklerdir.

 

Başarılar diler, ders başlama saatleri ve devam konusunda, gerekli hassasiyetin gösterilmesini rica ederim.

 

 

Ahmet BAYIR

Şube Müdürü

 

Ders Programı ve Sınıf Listeleri İçin Aşağıdaki Linki Tıklayınız (11 Ayrı Program)

/meb_iys_dosyalar/2016_12/08091626_mtsk_uygulama_ders_programi.xls

Hamidiye Mah. Fevzi Paşa Cad. Kapı No18 KARAMAN - 0 (338) 280 70 00 // 0 (338) 280 70 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.