KARAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüze bağlı kurum ve kuruluşlarda çalıştırılmak üzere Engelli ve Eski Hükümlü işçi alımına ilişkin sözlü mülakat sınavına katılmaya hak kazanan adayların listesi

  Müdürlüğümüze bağlı kurum ve kuruluşlarda çalıştırılmak üzere Engelli ve Eski Hükümlü işçi alımına ilişkin sözlü mülakat sınavına katılmaya hak kazanan adayların listesi noter huzurunda kura çekimiyle belirlenmiştir. Sözlü mülakat sınavı 09 Temmuz 2019 Saat 09:00-17:00 saatleri arasında Öğretmen Evi A.S.O. Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılacak olup, sözlü mülakat sınavına katılacak olan adayların aşağıda belirtilen belgeleri yanlarında getirmeleri gerekmektedir. İstenen Belgeler: - Nüfus cüzdanı fotokopisi. - TCKN'lu adli sicil kaydı. - Öğrenim belgesi fotokopisi. - Askerlik durum belgesi fotokopisi. - Engelli Heyet Raporu. (Engelliler için) - İkametgah belgesi.
Müdürlüğümüze bağlı kurum ve kuruluşlarda çalıştırılmak üzere Engelli ve Eski Hükümlü işçi alımına ilişkin sözlü mülakat sınavına katılmaya hak kazanan adayların listesi

 

Müdürlüğümüze bağlı kurum ve kuruluşlarda çalıştırılmak üzere Engelli ve Eski Hükümlü işçi alımına ilişkin sözlü mülakat sınavına katılmaya hak kazanan adayların listesi noter huzurunda kura çekimiyle belirlenmiştir.
Sözlü mülakat sınavı 09 Temmuz 2019 Saat 09:00-17:00 saatleri arasında Öğretmen Evi A.S.O. Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılacak olup, sözlü mülakat sınavına katılacak olan adayların aşağıda belirtilen belgeleri yanlarında getirmeleri gerekmektedir.

Liste için Tıklayınız.

İstenen Belgeler:

- Nüfus cüzdanı fotokopisi.

- TCKN'lu adli sicil kaydı.

- Öğrenim belgesi fotokopisi.

- Askerlik durum belgesi fotokopisi.

- Engelli Heyet Raporu. (Engelliler için)

- İkametgah belgesi.

 

Hamidiye Mah. Fevzi Paşa Cad. Kapı No18 KARAMAN - 0 (338) 280 70 00 // 0 (338) 280 70 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.