KARAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karaman eTwinning Çalıştayı ve Ankara eTwinning Eğitim Çalıştayı

29-30 Aralık 2014 Tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek çalıştay başvuruları sona ermiştir. 25-26-27-28 Aralık 2014 Tarihlerinde KARAMAN’da düzenlenecek eTwinning Eğitim Toplantısı ve Çalıştayı için başvurular halen devam etmektedir ve program mesai saatleri dışında yürütülecektir. İstekli her öğretmen başvurularını yapabilecektir.
Karaman eTwinning Çalıştayı ve Ankara eTwinning Eğitim Çalıştayı

 

1-    eTwinning İl Koordinatörü, ilimizde bilgilendirme toplantısı yapacaktır. Yapılacak olan eTwinning bilgilendirme toplantısı ve eğitim içeriği; eTwinning projelerinin tanıtımı, portala kayıt, portalın tanıtılması ve eTwinning’in getireceği yeniliklerdir.

(Toplantı tarihi: 25-26 Aralık, Saat:17.00-21.00)

 

2-    eTwinning Çalıştayı’nın 2.ayağı olan teknolojinin eğitime entegrasyonu, bilinçli ve güvenli internet eğitimi, online proje hazırlama teknikleri, online proje araçlarının tanıtımı ve proje yaparken kullanılacak eğitim teknolojileri araçlarını içeren uygulamalı eğitim çalıştayı düzenlenecektir. Çalıştaya; Ankara eTwinning İl Koordinatörü ve Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri personeli ile Eğitici Bilişim Teknolojileri Formatörü olmak üzere 2 eğitim uzmanı katılacaktır. 27-28 Aralık tarihlerinde İl koordinatörü ile birlikte ilimizde öğretmenlere 2 gün boyunca uygulamalı eğitim verilecek ve öğretmenlerin ihtiyaçları doğrultusunda destek olunacaktır. Böylece eTwinning portalını tanıyan öğretmenler teknoloji, proje araçları ve internet güvenliği konusunda yeni bir bakış açısı kazanacak, proje yapabilmek için gerekli becerileri edinmiş olacaklardır.

  

Her katılımcıya “Katılım Sertifikası” verilecektir.

İrtibat: Karaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü AB Dış İlişkiler Birimi Projeler Koordinasyon Ofisi

 

KARAMAN eTwinning ÇALIŞTAYI ve ANKARA EĞİTİM ÇALIŞTAYI BAŞVURU FORMU İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMA TIKLAYINIZ:

 

http://goo.gl/forms/3gEV10ZCv2

Hamidiye Mah. Fevzi Paşa Cad. Kapı No18 KARAMAN - 0 (338) 280 70 00 // 0 (338) 280 70 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.