KARAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürü Kuntoğlu´nun 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 
İl Müdürü Kuntoğlu´nun 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

İl Müdürü Kuntoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:

Yağmur, çamur demeden günün her saatinde çalışmalarını yürütürken daha iyiye ve güzele ulaşması için toplumun haber almasına olanak sağlayan gazeteci ve basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.

Basın ilkeleri doğrultusunda ülkemizin geleceği ve milletimizin menfaatleri için özelde ise şehrimizin eğitim öğretim çalışmalarında her zaman desteklerini ortaya koymuş, sorumluluklarını yerine getirmiş gazeteci ve basın mensuplarına teşekkür ederim.

Şeffaflık ve ifade özgürlüğünün en önemli göstergelerinden biri, tarafsız ve özgür basının mevcudiyeti ile sağlanır. Günümüzde basının toplumsal işlevi son derece etkin ve aktif bir karakteristiğe bürünmüştür. Bireyin haber alma özgürlüğüne hizmet ederek günlük hayatın ayrılmaz bir parçası olan basın, doğrudan bireysel algılara tesir edebildiğinden, objektif, tutarlı ve kamu yararını gözeten bir hizmet anlayışıyla gerçekleştirilmesi de önem arz etmektedir.

Bu doğrultuda tüm basın mensuplarımızın mesleklerini, bütün zorluklarına rağmen sağlık ve mutluluk içerisinde icra edebilmelerini temenni eder, başarılar dilerim.

Hamidiye Mah. Fevzi Paşa Cad. Kapı No18 KARAMAN - 0 (338) 280 70 00 // 0 (338) 280 70 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.